Listu kandidata za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci možete preuzeti ovdje.

Uputa o pravnom lijeku

Sukladno članku 14. Pravilnika svaka je osoba ovlaštena izjaviti prigovor Povjerenstvu za prigovore elektroničkim putem na email adresu izbori.prigovor@sz.uniri.hr u roku od jednog radnog dana od dana objave liste kandidata.

Izbori se održavaju 15. srpnja 2020. godine na 16. biračkim mjesta raspoređenih po sastavnicama Sveučilišta u Rijeci u vremenu od 08:00 do 20:00 sati.

Kandidature po izbornim jedinicama su:

  • I. izborna jedinica – Društveno područje I.:
  • Kandidat za člana: Helena Rogulj, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Preddiplomski sveučilišni studij, 3. studijska godina
  • Kandidat za zamjenika: Nora Kalc, Ekonomski fakultet, Diplomski sveučilišni studij, 2. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2plan i program

  • II. izborna jedinica – Društveno područje II.:
  • Kandidat za člana: Sara Kinkela, Filozofski fakultet, Diplomski studij Psihologija, 1. studijska godina
  • Kandidat za zamjenika: Žana Gavrić, Pravni fakultet, Integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij prava, 4. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2plan i program

  • III. izborna jedinica – Humanističko, umjetničko i interdisciplinarno znanstveno područje iz društvenih i humanističkih znanosti:
  • Kandidat za člana: Laura Nežić, Filozofski fakultet, Preddiplomski studij kulturologije, 1. studijska godina
  • Kandidat za zamjenika: Ariana Krišković, Filozofski fakultet u Rijeci, Preddiplomski studij kulturologije, 1. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2plan i program

  • IV. izborna jedinica – Biomedicinsko, prirodno i interdisciplinarno biotehnološko područje:
  • kandidat za člana – Luka Delak, Medicinski fakultet, Integrirani predidiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 4. studijska godina
  • kandidat za zamjenika – Ana Brekalo, Medicinski fakultet, Integrirani predidiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 1. studijska godina

Kandidatura: –obrazac 2plan i program

  • V. Izborna jedinica – Tehničko područje
  • Kandidat za člana: Leopold Mandić, Pomorski fakultet, Diplomski studij – Brodostrojarstvo i tehnologija pomorskog prometa, 1. studijska godina
  • Kandidat za zamjenika: Andro Hreljac, Tehnički fakultet, Preddiplomski sveučilišni studij elektrotehnike, 1. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2plan i program

  • VI. – izborna jedinica – Poslijediplomski studij
  • Kandidat za člana: Tin Nadarević, Medicinski fakultet, Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Biomedicina, 4. studijska godina
  • Kandidat za zamjenika: Tomislav Čop, Filozofski fakultet, Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Filozofija i suvremenost, 2. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2plan i program

  • Kandidat za člana: Ana Zulijani, Medicinski fakultet, Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Biomedicina,  2. studijska godina
  • Kandidat za zamjenik: Tihana Zibar Belašić, Medicinski fakultet, Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Biomedicina,  2. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2 – plan i program nisu priloženi

VII. izborna jedinica – Stručni studiji i specijalistički diplomski stručni studiji

  • kandidat za člana – Alen Poljaković, Fakultet zdravstvenih studija, Stručni studij Radiološka tehnologija, 1. studijska godina
  • kandidat za zamjenika – Marko Zec, Fakultet zdravstvenih studija, Stručni studij Radiološka tehnologija, 1. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2 plan i program

  • VIII. izborna jedinica – Izvanredni studij
  • Kandidat za člana: Neven Pintarić, Ekonomski fakultet, Preddiplomski studij poslovna ekonomija i menadžment, 2. studijska godina
  • Kandidat za zamjenika: Lorena Padjen, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Preddiplomski studij poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu, 3. studijska godina

Kandidatura: – obrazac 2plan i program

Više o izbornom postupku pratite ovdje.

Odluka o odgodi provođenja izbora, ovdje.

Share This
Skip to content