Kultur Shock – OKC Palach

srp 15, 2022

U kultnom studentskom mjestu 18. srpnja 2022. u 20:00 sati u OKC Palachu se održava koncert Kultur Shock benda iz Seattlea. U organizaciji Ureda za kulturu SZSUR ulaz je slobodan za studente UNIRI te ste ovim putem pozvani, potrebno samo ispuniti obrazac putem poveznice, ovdje i na ulazu predočiti x-icu.

Povodom svoje 25-te godišnjice postojanja, Kultur Shock kreće na slavljeničku turneju po Americi i Europi. Višestruka svjetska atrakcija iz Seattlea pod vodstvom sarajevskog umjetnika Srđana Gina Jevđevića, predstavlja jedinstveni glazbeni izričaj za koju je i Jello Biafra oduševljeno izjavio da zvuči onako kako bi punk rock trebao zvučati.