Privremeni rezultati II. krug studentskih izbora

srp 27, 2022

Privremeni rezultati II. krug:

– RITEH

– APURI

– EFRI

– PFRI

– FFRI

Sukladno Pravilniku na objavljene privremene rezultate glasovanja svaki kandidat na listi kandidata ovlašten je izjaviti prigovor Povjerenstvu za prigovore.

Prigovor se izjavljuje u pisanom obliku elektroničkim putem u roku od jednog dana od dana objave rezultata glasovanja na adresu elektroničke pošte izbori.prigovor@sz.uniri.hr.

Prigovor treba sadržavati osobno ime podnositelja, obrazloženje nepravilnosti radi koje se izjavljuje te dokaz nepravilnosti naznačene u prigovoru.

Prigovor se mora poslati sa službene elektroničke adrese povezane s elektroničkim identitetom sustava AAI@EduHR.