Društveno odgovorni projekt “Poslovni mindset”

ožu 12, 2021

Večernji list i Poslovni dnevnik pokrenuli su društveno odgovorni projekt namijenjen studentima.

Projekt pod nazivom  „Poslovni mindset“ pokrenut je s ciljem podizanja financijske pismenosti mladih ostvarujući istovremeno priliku da kroz naše platforme progovore o toj temi podržavajući navedeni cilj projekta.

Kroz navedeni projekt studentima se poklanja godinu dana pretplate na digitalno izdanje Poslovnog dnevnika.

Potaknuti istraživanjem prema kojem se više od 70% studenata rijetko ili nikada ne informira o temama vezanima uz financije, a oko 60% njih još uvijek uopće nije upoznato s pojmom financijske pismenosti, poželjeli smo promijeniti tu statistiku.
U suradnji s našim partnerima darujemo godišnju pretplatu na e-izdanje Poslovnog dnevnika te omogućujemo edukaciju mladih kroz video emisije i tribine.

Više o projektu te kako se prijaviti za pretplatu možete provjeriti na linku –

Vjerujem da b vam bilo interesantno imati digitalnu pretplatu na Poslovni dnevnik te time biti na izvoru poslovnih informacija.