5 dana do kraja Natječaja SZSUR

sij 20, 2022

Ako ste krenuli pisati projektni prijedlog i niste sigurni radite li sve kako treba, 📄✍Pridružite nam se ovoga petka (21. 1.), u 16 sati na još jednoj radionici “Od ideje do projekta”.

Svrha radionice ovoga puta jest omogućiti vam, prije negoli predate vaše projektne prijedloge, da se posavjetujete s osobama iskusnim u pisanju projekata o načinima i mogućnostima kako učiniti vaš projektni prijedlog što boljim.

Naravno, radionici se može pridružiti bilo koji student koji ima pitanja i koji bi želio spoznati – kako što bolje napisati projektni prijedlog.

Podsjećamo, Natječaji SZSUR-a i SKC-a za financiranje studentskih programa u 2022. otvoreni su do 25. 1., do 23:59:59!

Natječaju možete pristupiti na www.natjecaj.uniri.hr, a ukupni fond je 520.000,00 kn!

Prijavnica za radionicu je na poveznici, ovdje.

Vidimo se i sretno!🍀