Loading Događanja

« Sva Događanja

• Ovaj događaj je prošao.

Studentska projekcija u Art-kinu: Babylon

3 ožujka, 2023 @ 20:00 - 22:30

U Art-kinu se održava posebna projekcija novog američkog hit filma “Babylon” Damiena Chazellea u petak, 3. ožujka u 20 sati. Uz predočenje x-ice na blagajni Art-kina, studenticama i studentima Sveučilišta u Rijeci osigurana je posebna cijena ulaznice od 1,50 EUR za navedenu projekciju.

Novi film američkog redatelja Damiena Chazellea (Whiplash, La La Land) povijesni je epski spektakl smješten u ranu fazu razvoja i uspona Hollywooda, razdoblje kojem se pripisuju odlike neobuzdanog, razvratnog i rastrošnog, ali i umjetnički dekadentnog, stoga je odabir žanra koliko pogođen, toliko i jedini prikladan. Radnja filma prati vrtoglavu svakodnevicu oprečnih, ali istovremeno i komplementarnih likova kojima industrija zabave duguje dobar dio svog razuzdano-racionalnog uspjeha. Prvu stranu medalje pritom čine filmska zvijezda Jack Conrad (Brad Pitt) i novopečena starleta Nellie LaRoy (Margot Robbie), dok drugu predstavlja izvršni producent u usponu Manny Torres (Diego Calva) koji karijeru započinje kao Jackov asistent, ali ubrzo uočava potencijale studijskog načina vođenja posla i viđenja Hollywooda.

Projekcija je otvorena i za građanstvo uz redovnu cijenu ulaznice (4 € ili 3 € za članove i članice Filmskog kluba).

Ulaznice za film mogu se rezervirati putem e-pošte (ulaznice@art-kino.org), a kupiti na blagajni Art-kina svakoga dana sat vremena prije početka prve projekcije ili na internetskoj stranici ulaznice.hr.

Studentski popust moguće je ostvariti isključivo kupnjom na blagajni Art-kina

Detalji:

Datum:
3 ožujka, 2023
Vrijeme:
Web stranica:

Art kino
Krešimirova ul. 2
Rijeka, Croatia (Local Name: Hrvatska)
Pogledaj na Google maps-u
Pogledajte web stranicu Lokacija