Drage kolegice i kolege,
rok za prijavu završnog i diplomskog rada Uredu za studente bio je do 11. prosinca 2020. Ukoliko do tog roka niste uspjeli pronaći mentora za završni ili diplomski rad, kao i svake godine, možete se javiti na szbor@fthm.hr. Krajnji rok za prijavu Studentskom zboru je petak, 18. prosinca 2020. do 11:00 sati! Prijave koje stignu nakon navedenog roka neće biti uvažene.

Postupak prijave je kako slijedi:

• ZAVRŠNI RAD: Prijavljujete se na mail szbor@fthm.hr sa naznakom ZAVRŠNI RAD, a potom ćete u odgovoru dobiti Obrazac za odabir teme završnog rada. U obrascu navodite svoje osobne podatke i podatke o studiju te rangirate željena područja istraživanja. Popunjeni obrazac ponovno šaljete na isti mail.

• DIPLOMSKI RAD: Prijavljujete se na mail szbor@fthm.hr sa naznakom DIPLOMSKI RAD, a potom ćete u odgovoru dobiti Obrazac za odabir teme diplomskog rada. U obrascu navodite svoje osobne podatke i podatke o studiju te rangirate željena područja istraživanja. Popunjeni obrazac ponovno šaljete na isti mail.

Kvote se popunjavaju sukladno slobodnim mjestima.