Natječaj za vizualni identitet Alumni mreže UNIRI

ožu 11, 2021

Natječaj je otvoren za sve studente Sveučilišta u Rijeci neovisno o razini studija.

Svaki autor/ica ima pravo sudjelovanja na ovom natječaju s najviše tri  idejna rješenja.

Predmet i svrha natječaja

Predmet ovog natječaja je dizajn logotipa i izrada prepoznatljivog vizualnog identiteta za Alumni mrežu Sveučilišta u Rijeci (u daljnjem tekstu: ALUMNI UNIRI; Mreža), u svrhu upotrebe na svim on-line i off-line promidžbenim materijalima (memorandum, plakati, letci, brošure, monografije, internetska stranica i dr.), kojim će ALUMNI UNIRI dobiti na prepoznatljivosti i uočljivosti kao kontinuirana strateška programska aktivnost Sveučilišta u Rijeci kojoj je cilj održavanje trajne veze Sveučilišta sa svojim završenim studentima te promicanje zajedničkih ciljeva i interesa studenata i Sveučilišta u Rijeci.

Odabranom autoru najboljeg logotipa i vizualnog identiteta dodjeljuje se novčana nagrada u iznosu 3.000,00 kn bruto.

Radove je potrebno dostaviti do 15. travnja 2021. g.

Tekst Natječaja možete preuzeti, ovdje.

Na mrežnim stranicama UNIRI i SZSUR možete pronaći logotipe i knjige standarda: UNIRI (priručniklogotip i ostalo) i SZSUR (Knjiga standardalogotip).